ایرلاین قشم ایر

هر آنچه باید در مورد هواپیمایی «قشم ایر» بدانید!

ایرلاین قشم ایر جزء یکی از شرکت های هواپیمایی خوب کشورمان می باشد که به دلیل داشتن پروازهای موفق توانسته مشتری های زیادی را به خود جذب نماید.در این مقاله با پرواز48 همراه هستید تا با تاریخچه و امکانات و فعالیت های این ایرلاین بیشتر آشنا شوید.

 

ایرلاین قشم ایر

تاریخچه

هواپیمایی قشم ایر در سال 1372 تعدادی هواپیما را اجاره نمود و با اسم شرکت فراز قشم ایر فعالیت خود را آغاز کرد.این شرکت به صورت 3 سال متوالی به فعالیت خود ادامه داد و سپس با پیشرفت در کار خود توانست قرار داد اجاره هواپیماهای مسافربری پهن پیکر را ببندد تا در مسیرهای تهران-دبی و تهران-قشم و چند شهر دیگر پرواز داشته بلاشد.این ایرلاین مانند دیگر ایرلاین های تازه تاسیس با دو هواپیما شروع کرد تا در نهایت در سال 1379 توانست تعداد هواپیماهای مسافربری خود را به 7 عدد برساند.
بعد از ان در سال 1385 موسسان آن تصمیم به واگذراری این ایرلاین گرفتند و در نهایت بعد از 3 سال در سال 1388 شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم صاحب جدید این ایرلاین شد البته این مالکیت چندان طول نکشید و این شرکت در سال1393به وزارت نفت واگذار شد. اسم این ایرلاین که تا سال 1391 «فراز قشم» بود در همین سال به قشم ایر تغییر نام داد.

 

ایرلاین قشم ایر

فعالیت های ایرلاین قشم ایر

با این ایرلاین به غیر از اینکه می توانید به شهرهای داخلی از جمله مشهد،ساری،شراز،رشت،کیش،قشم،بندرعباس،شهرکرد،تهران،اهواز،ابوموسی،ماهشر،اصفهان و شهرهای زیارتی عتبات عالیان و دمشق  بروید می توانید به به مسیرهای خارجی مثل دبی، شارجه، راس الخیمه و منامه هم پرواز داشته باشید. هواپیماهای این ایرلاین فقط محدود به هواپیماهای مسافربری نیست و دو هواپیمای باری هم دارد که تا 50 تن بار را جابجا کنند.اوج فعالیت این شرکت در بین سال های 1388 تا 1393 بود. در این دوره قشم ایر هواپیماهای جدیدی خرید و نیروی کار زیادی استخدام کرد و موفق شد که مقاصد پروازی خود را بیشتر از گذشته کند.حتما برایتان جالب است که بدانید که هواپیمای ایرباس آ-300-600  قشم ایر، هواپیمای اختصاصی باشگاه پرسپولیس است. هواپیمایی قشم ایر در حال حاضر 18 فروند هواپیما دارد و به حدود 14 مقصد پرواز انجام می دهد تعدادی از هواپیماهای این شرکت شامل هواپیمای 100RJ، هواپیمای فوکر 100، ایرباس 320 و ایرباس  A300-600 هستند

 

ایرلاین قشم ایر


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.